Aktualne Promocje

Witaj!


Aktualnie trwające promocje to zniżka 15 zł w poniższych restauracjach. Aby skorzystać z promocji w polu zastosuj kupon należy podać poniższy kod w danej restauracji.

Suszarnia Szczecin kupon ze zniżką 15 zł to kod : lovesushi

Bar Ha- Noi Szczecin kupon ze zniżką 15 zł to kod: BARHANOI

Szaszłykarnia Merkury dostawa kupon ze zniżką 15 zł to kod: merkury


Wskazówka gdzie należy wpisać kody zniżkowe. Zdjęcie poglądowe koszyka zamówień. Kupon wprowadzamy w polu "Wprowadź swój kupon" i klikamy "Zastosuj".Dziękujemy za wybranie szczecińskiej aplikacji do zamawiania pysznego jedzenia na dowóz w Szczecinie.


Interesuję Cię dostawa jedzenia w Szczecinie? Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy dostawę jedzenia z restauracji Bar Rab, Mak Kwak, Szaszłykarnia Merkury, China Town czy Bro Burgers.


Przeglądaj najlepsze restauracje w Szczecinie i znajdź to czego szukasz Lubisz burgery na dowóz, pizze w dostawie, kebab na dowóz a może najlepsze sushi w Szczecinie? Jeśli czujesz się głodny, po prostu pstryknij i zamów jedzenie online do domu.


Kiedy będziesz gotowy do złożenia zamówienia, zobaczysz w prawym rogu opcję dostawy lub odbioru , jeśli wybierzesz opcję dostawy, zobaczysz adres dostawy, szacowany czas dostawy i całkowitą cenę. Wybierz jak chcesz zapłacić a jak tylko naciśniesz przycisk potwierdzenia, otrzymasz jeden e-mail z potwierdzeniem. W aplikacji również możesz śledzić dokładnie statusy Twojego zamówienia i znajdziesz informacje gdzie znajduje się kurier który dostarcza Twoje jedzenie na dowóz.


Zasięg dostawy pysznego jedzenia jest dostępny w całym Szczecinie. Twój adres dostawy jest w naszym zasięgu.